Wersja polska   English version  
Firma Produkty Software FAQ Kontakt Koszyk  

    
 
 Software 

Stąd możesz pobrać oprogramowanie dla urządzeń MaxSwitch. Znajdziesz tutaj sterowniki, nowe wersje oprogramowania, aktualizacje i inne.

Wskazówki instalacyjne
Programy instalacyjne są skompresowane zipem. Po ściągnięciu rozpakuj je w dowolnym folderze i uruchom program setup.exe.


MaxSwitch 2.1 PL  
MaxSwitch 2.1 jest oprogramowaniem umożliwiającym sterowanie urządzeniami MaxSwitch za pośrednictwem komputera. Oprogramowanie działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 98, Windows 2000, Windows XP i jest w polskiej wersji językowej. Pobierz

MaxSwitch 2.1 ENG  
MaxSwitch 2.1 jest oprogramowaniem umożliwiającym sterowanie urządzeniami MaxSwitch za pośrednictwem komputera. Oprogramowanie działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 98, Windows 2000, Windows XP i jest w angielskiej wersji językowej. Pobierz

Speech Commander1.1  
Speech Commander 1.1 jest oprogramowaniem umożliwiającym sterowanie urządzeniem MaxSwitch i komputerem poprzez zdefiniowane przez użytkownika komendy głosowe. Oprogramowanie działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 98, Windows 2000, Windows XP i wymaga karty dźwiękowej. Speech Commander umożliwia również sterowanie innymi aplikacjami. Działa w języku angielskim. Pobierz

MaxSwitch 2.1 PL - DEMO  
MaxSwitch 2.1 jest oprogramowaniem umożliwiającym sterowanie urządzeniami MaxSwitch za pośrednictwem komputera. Oprogramowanie działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 98, Windows 2000, Windows XP i jest w polskiej wersji językowej. Wersja demonstracyjna nie wymaga podłączonego urządzenia MaxSwitch i może być wykorzystana w celach poznawczych. Pobierz

MaxSwitch 2.1 ENG - DEMO  
MaxSwitch 2.1 jest oprogramowaniem umożliwiającym sterowanie urządzeniami MaxSwitch za pośrednictwem komputera. Oprogramowanie działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 98, Windows 2000, Windows XP i jest w angielskiej wersji językowej. Wersja demonstracyjna nie wymaga podłączonego urządzenia MaxSwitch i może być wykorzystana w celach poznawczych. PobierzCopyright (C) 2012 Internet Solutions. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
Co to jest MaxSwitch?
Jeśli jeszcze nie wiesz, to koniecznie przeczytaj ten krótki artykuł.


Speech Commander 1.1
Pobierz Speech Commandera 1.1. Speech Commander umożliwia sterowanie komputerem oraz urządzeniem MaxSwitch poprzez komendy głosowe.


Zostań dystrybutorem!
Masz teraz niepowtarzalną szansę zostać dystrybutorem produktów MaxSwitch. Wyślij do nas e-mail z krótką informacją o Twojej firmie, a my przekażemy Ci informacje o naszym programie partnerskim.


Wpisz poniżej swój adres e-mail, a będziemy informować Cię na bieżąco o naszych nowych produktach i promocjach.


Wasze doświadczenia
Napisz do nas na adres: info at maxswitch.com o tym jak wykorzystałeś urządzenie MaxSwitch. Najciekawsze pomysły nagrodzimy!