Wersja polska   English version  
Firma Produkty Software FAQ Kontakt Koszyk  

    
 
 Firma 

Producentem urządzeń systemu MaxSwitch jest firma Internet Solutions. Firma Internet Solutions powstała w 2000 roku, a jej założycielem jest Bartłomiej Ducal. W początkowym okresie głównym obszarem naszej działalności było tworzenie oprogramowania wspomagającego zarządzanie. Więcej informacji o naszych produktach informatycznych i zrealizowanych wdrożeniach, możesz znaleźć na stronie www.ducal.org.

W maju 2002 roku, firma zdecydowała się zainwestować w nowatorskie rozwiązanie MaxSwitch. System MaxSwitch jest krokiem milowym w realizacji misji firmy, którą jest stworzenie globalnego inteligentnego, systemu sterowania urządzeniami. Idea systemu MaxSwitch jest zarejestrowana w Urzędzie Patentowym RP.





Copyright (C) 2012 Internet Solutions. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
Co to jest MaxSwitch?
Jeśli jeszcze nie wiesz, to koniecznie przeczytaj ten krótki artykuł.


Speech Commander 1.1
Pobierz Speech Commandera 1.1. Speech Commander umożliwia sterowanie komputerem oraz urządzeniem MaxSwitch poprzez komendy głosowe.


Zostań dystrybutorem!
Masz teraz niepowtarzalną szansę zostać dystrybutorem produktów MaxSwitch. Wyślij do nas e-mail z krótką informacją o Twojej firmie, a my przekażemy Ci informacje o naszym programie partnerskim.


Wpisz poniżej swój adres e-mail, a będziemy informować Cię na bieżąco o naszych nowych produktach i promocjach.


Wasze doświadczenia
Napisz do nas na adres: info at maxswitch.com o tym jak wykorzystałeś urządzenie MaxSwitch. Najciekawsze pomysły nagrodzimy!